info@msajans.com.tr
7/24 Destek: destek[at]msajans.com.tr
» Hakkımızda
» Kariyer
» Gizlilik Politikası
Hakkımızda

MS Ajans Yaratıcı Çözümler Atölyesi, bir firmaya kurumsal kimlik olgusunu kazandırıp kendi kimliğine ve kültürüne özgü interaktif web sitesini en iyi ve en çarpıcı şekilde yapmayı hedefleyen bir tasarım ofisidir.

Amacımız bu hizmetlerle sizi geniş kitlelere tanıtmak, sektörünüzde öne çıkarmak, marka yapınızı kuvvetlendirmek ve satışlarınızı arttırmaktır.

İnternet web sitenizi daha kolay bir şekilde kullanabilmeniz için size sunduğumuz Content Management, System (İçerik Yönetim Sistemi) ile internet web sitenizi çok kolay bir şekilde yönetebilir yeni içerikler ekleyip sitenizin güncelliğini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde internet web sitenizin ziyaretçi sayısını arttırıp firmanızın kurumsal kimliğini daha iyi bir şekilde ön plana çıkarabilirsiniz.

Ms Ajans  olarak HTML - CSS - ASP VBScript dillerinde çalışmakta olup Photoshop - Fireworks - Corel Draw – Flash programlarıyla sizlere özgü dinamik altyapılı siteler hazırlıyoruz. Site içeriğini kolaylıkla yönetmeniz ve değişiklikler yapabilmeniz için sizlere hazırladığımız tamamen Türkçe ve basit kullanımlı yönetim paneliyle hizmet vermekteyiz. Sitelere kurduğumuz arama motoru optimizasyonu ile siteniz arama motorlarında çok çabuk bi şekilde üst sıralara çıkarak site ziyaretçi sayınız daha da yükselebilir.

Sitenizin alt yapısını tüm arama motorlarına uygun hale getirip yapmış olduğumuz arama motoru optimasyonu ile siteniz google vb. gibi  bütün arama motorlarında üst sıralara çıkarak site ziyaretçi sayınız daha da artar. Sitenizin ziyaretçi sayısının artmasıyla birlikte site içeriğiniz daha yaygın bir şekilde tanınır ve internet dünyasında kurumsal kimliğiniz yeni bir zenginlik kazanır.


Yeniliklerden haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olunuz.
10 Aralık 2011 Cumartesi
MS Ajans Yapı Fuarında
Devamı
Siteniz de arayıpta bulamadığınız ne ?
Hız
Görünüm
Yönetim
Web Tasarım E-Ticaret Online Katalog
Hosting Web Yazılım Banka Hesap Numaraları
İletişim Online Destek Referanslar
Ana Sayfa - Hakkımızda - Hizmetlerimiz - Referanslarımız - Site Haritası - Destek - Bize Ulaşın
Copyright © 1999-2012,    Gizlilik Politikası
0.08